I ri A vret njeriu nga dashuria ? Shiko më të madhe

A vret njeriu nga dashuria ?

Bora Kertusha A-000281

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bora Kërtusha di ta bëjë rrëfenjën sa më tërheqëse për syrin e lexuesit, duke prekur në nëntekstet e këtij romani problemet e kohës të marrëdhënieve familjare dhe të dashurisë. Ajo që e bën të veçantë si shkrimtare, Bora Kërtushën, është aftësia e saj për të qëndruar në distancë nga personazhet që krijon. Ajo i zotëron situatat dhe batutat e tekstit si të jetë një regjisore e mirë, që i bën ngjarjet e këtij romani të jenë të regjistruara në harmoni edhe në kujtesën e lexuesit. Dhurata Hamzai

Më shumë detaje

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Jupiter
ISBN9789928461858

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

A vret njeriu nga dashuria?  
Ky roman që në ngjizjen e tij është nisur me pikëpyetje. Përse? Sepse përgjigja ime nuk është e vërteta jote, dhe e vërteta jote jo domosdoshmërisht është e vërteta ime. Derisa ti  të gjesh të gjithë përgjigjet e tua ...
JETO dhe ndoshta i gjen ato pikëpyetje që te kanë munduar ndoshta kupton që ato përgjigje mund të kenë shoqëruar në rrugëtimin tënd edhe pse ti nuk e ke kuptuar. Të njëjtën gjë po bënte dhe Darla, mbas të gjitha pikëpyetjeve që kishte kjo e fundit e mundonte më shumë.
Pa më thoni ju.... A vret njeriu nga dashuria?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe300
ISBN9789928461858
RedaktoriDhurata Hamzai
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller