Teori per lejedrejtimin, Grupi A+B

Dr. Ing. Mark Palnikaj GP0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një udhëzues tejet i dobishëm për drejtuesit e mjeteve në Republikën e Shqipërisë, si dhe për ata që duan të pajisen me lejedrejtimi të Grupit A, B.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Grand-Prind
ISBN978 9928 154 29 3

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe192
ISBN978 9928 154 29 3
Titulli origjinalGrand-Prind
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat205x145