Mesoni te drejtoni automjetin

Dr. Ing. Mark Palnikaj GP0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

I vetmi botim i përditësuar me informacione për instruktoret e praktikes dhe kursantët për marrjen e lejedrejtimit të mjetit.

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Grand-Prind
ISBN978 88827971 0 9

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe92
ISBN978 88827971 0 9
Titulli origjinalGrand-Prind
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitKatalog
Grupmosha14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveDytë
Përmasat205x145