Sinjalet rrugore per leje drejtimi te grupeve AB

Dr. Ing. Mark Palnikaj GP0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një botim special në përputhje me Kodin Rrugor, për lejedrejtimi të Grupeve A, B, C, D, E dhe për ADR (lëndë të rrezikshme)

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Grand-Prind
ISBN978 99927971 19 8

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe75
ISBN978 99927971 19 8
Titulli origjinalGrand-Prind
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitKatalog
Grupmosha14-18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveDytë
Përmasat290x210