Nje dialog I pambaruar Shiko më të madhe

Nje dialog I pambaruar

Kim Mehmeti LOG0232

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri në fjalë ngërthen në vete dy qëllimet, sjellë dialogun e një intelektualeje dhe autoreje nga Tirana dhe Kim Mehmetit nga Shkupi. Në të vërtetë ky dialog i papërfunduar mes Aldës dhe Kimit është edhe portret i përbashkët i dy bashkëbiseduesve, të cilët njëri nëpërmjet pyetjeve e tjetri nëpërmjet përgjigjeve, na shpalosin shumë të vërteta për vetveten. Parathënien e librit e ka shkruar Grida Duma.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588099

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe196
ISBN9789989588099
Viti i Botimit2020
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri