Cmim i reduktuar! Kim Mehmeti vepra I-IV Shiko më të madhe

Kim Mehmeti vepra I-IV

Kim Mehmeti LOG0181

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vepër voluminoze është e përmbledhur krijimtaria letrare e shkrimtarit dhe publicistit Kim Mehmeti. Botimi i veprave të Kim Mehmetit është një prurje e re në botën kulturore shqiptare dhe, si e tillë, pasuron bibliotekën e lexuesit dhe kulturën shqiptare në përgjithësi.

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989587153 I

6 480 Lekë

-10%

7 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe1078
ISBN9789989587153 I
Viti i Botimit2018
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri