Gjithcka per shtepine 4. (dekorimi i mureve dhe dyshemese Shiko më të madhe

Gjithcka per shtepine 4. (dekorimi i mureve dhe dyshemese

UP0032

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëpërmjet këtij libri, do t'ju ndihmojmë të zgjidhni ndërmjet një numri të madh modelesh ekzistuese; do t'ju shpjegojmë teknikat e duhura për t'i vendosur pllakat në mënyrën më të mirë.

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 88843 37 05 0

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe96
ISBN978 88843 37 05 0
Titulli origjinalBotimet MAX
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri