Gjithcka per shtepine 3. Zbukurojme duke restauruar. (Manual praktik per rregullimet, kopshtarine dhe zbukurimin e shtepise.) Shiko më të madhe

Gjithcka per shtepine 3. Zbukurojme duke restauruar. (Manual praktik per rregullimet, kopshtarine dhe zbukurimin e shtepise.)

UP0031

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Manual praktik për rregullimet, kopshtarinë dhe zbukurimin e shtëpisë: Duke e organizuar mirë punën dhe duke nxjerrë në pah pjesën më të mirë të mobilieve dhe aksesorëve tuaj, vendosja e çdo gjëje në vendin e duhur, thjesht do t'ju zbavitë

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 04 1

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe96
ISBN978 99943 37 04 1
Titulli origjinalBotimet MAX
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiVjollca Leka