Visaret e Kombit, vëll. III Shiko më të madhe

Visaret e Kombit, vell. III

At Bernardin Palaj, A Donat Kurti FRA001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kangë kreshnikësh dhe legjenda

904 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët286

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët286
Titulli origjinalBotimet Franceskane
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimevetretë