I ri Deshperimi yne i madh Shiko më të madhe

Deshperimi yne i madh

Baris Biçakçi A-003311

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Dëshpërimi ynë i madh” nga autori turk Baris Biçakçi sjell një histori-trekëndësh dashurie mes dy miqve Enderit dhe Çetinit që ndajnë një shtëpi dhe qetësia mes tyre tronditet kur futet në mes një vajzë e qetë por tepër tërheqëse....

Më shumë detaje

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216687

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Bashkëjetesa e paqtë e dy beqarëve, Enderit dhe Çetinit, tronditet kur ata marrin në shtëpi, në mirëbesim, motrën e shokut të tyre. Miqësia tridhjetëvjeçare fillon të kriset pak nga pak nga prania e Nihalit, një vajze në dukje të qetë e të tërhequr.

Nihali duket se po lufton me traumën e humbjes së prindërve në një aksident me makinë, por nuk kalon shumë dhe ajo del nga gjendja e depresionit. Sakaq, dy djemtë zbulojnë tek ajo një grua të re, energjike dhe plot sharm. Enderi dhe Çetini kthehen në engjëjt e saj mbrojtës dhe ajo duket se e pëlqen shoqërinë e tyre.

Ç’i bëri dy shokët të pranonin një student në shtëpinë e tyre? Sa do të ndikojë shija e Enderit për letërsinë dhe humori i hollë i Çetinit në jetën e saj? A do të ketë zgjidhje trekëndëshi i tyre i dashurisë?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe164
ISBN9789928216687
Titulli origjinalBizim Büyük Çaresizliğimiz
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiXhaferr Rakipllari
RomanRomancë&Pasion