Bisede intime Shiko më të madhe

Bisede intime

Evan Hunter BD0432

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Psikiatri i susksesshëm David Chapman vendos të qëndrojë në shtëpi ndërkohë që familja e tij shkon për pushime në vreshtat e Martas. Jo çdo gjë është e qetë në qytet, gjithsesi. Një mundësi për tu takuar me një kërcimtare të Brodueit zgjon çdo fantazi të tij erotike. Por kur trupat takohen, kur misteri dhe dëshira bashkohen, nuk dihet se ku ky udhëtim do shkojë. Dhe Davidi kupton që nuk mud ti rezistojë- apo të largohet nga gruaja më e rrezikshme e ëndërrave të tij.

Më shumë detaje

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750294

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

I lindur si Salvatore Albert Lombino, ai adoptoi në legalisht emrin Evan Hunter në vitin 1952. Sukseshëm dhe gjerësisht i njohur si Evan Hunter, ai ëshë njohur akoma më shumë si Ed McBain, emra që i ka përdorur për romanet e tij thriller që nga viti 1956.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe288
ISBN9789992750294
V. Bot2002
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEvis Cerga
VendodhjeTirane