Vajza e thashethemeve Shiko më të madhe

Vajza e thashethemeve

Cecily von Ziegesar BOT0204

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Mirë se erdhët në pjesën e sipërme lindore të Nju Jorkut, ku unë dhe miqtë e mi jetojmë, shkojmë në shkollë, luajmë dhe flemë... ndonjëherë me njëri-tjetrin.

Më shumë detaje

301 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000163

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mirë se erdhët në pjesën e sipërme lindore të Nju Jorkut, ku unë dhe miqtë e mi jetojmë, shkojmë në shkollë, luajmë dhe flemë... ndonjëherë me njëri-tjetrin. S. është kthyer nga konvikti dhe nëse nuk jemi të kujdesshme, ajo do ti bëjë për vete të gjithë mësuesit tanë, do të veshë pikërisht atë fustanin që, fatkeqësisht, nuk na bën, do vjedhë zemrat e të dashurve tanë... me pak fjalë do të na shkatërrojë! Unë do të vëzhgoj nga afër. Ju e dini se më doni, Vajza e thashethemeve.?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe272
ISBN9789928000163
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia