Mos me dergo lule Shiko më të madhe

Mos me dergo lule

Sandra Brown A-006481

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ajo është e hijshme joshëse, e zgjuar. Ai i bukur, sensual dhe pak misterioz. Takohen rastësisht... Afrohen me njëri-tjetrin deri në çmenduri...Më pas, një largim i beftë, një sekret i pathënë, një zjarr që përvëlon ende në ftohtësinë e krijuar... Çfarë ndodhi me ta? Asgjë dhe gjithçka.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789995636920

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe176
ISBN9789995636920
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatmir Dibra