Te gjalle dhe te vdekur Shiko më të madhe

Te gjalle dhe te vdekur

Ilirian Zhupa TO0138

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ilirian Zhupa është një befasi poetike, jo në kuptimin e çastit poetik, por në kuptimin e dinamikës dhe të vazhdimësisë së gjithë krijimtarisë së tij poetike.

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët168
ISBN9789928205056

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët168
ISBN9789928205056
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13 x 20