Vrima Shiko më të madhe

Vrima

Rita Petro BAO0211

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vëllimi me poezi “Vrima” thyen shumë tabu të shpalosjes së ndjesive, pasioneve, dëshirave seksuale dhe forcës femrore për të rebeluar përmes vargut

498 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928024619

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe116
ISBN9789928024619
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë