Fëmijët më të këqij në botë Shiko më të madhe

Femijet me te keqij ne bote

David Walliams BAT0086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhjetë histori tmerrësisht dëfryese. Nga autori numër një më i shitur në botë David Walliams. Një libër me ilustrime dhe ngjyra.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219220

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe270
ISBN9789928219220
Titulli origjinalBotart
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiArtan Miraka