I ri Cmim i reduktuar! 10 minuta e 38 sekonda ne kete bote te cuditshme Shiko më të madhe

10 minuta e 38 sekonda ne kete bote te cuditshme

Elif Shafak A-000551

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Ky roman kaleidoskopik të ngazëllen me gjallërinë e protagonistes... Edhe pse jeta e Leilës gëlon nga tragjeditë, Shafaku përqendrohet te besnikëria dhe mirësia e saj, te gëzimi që ndien ajo nga miqësia dhe te tekat e jetës së Stambollit."

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9788828004758

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe366
ISBN9788828004758
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia
RomanSagë&Histori