I ri Zhuli Shiko më të madhe

Zhuli

David Walliams A-000402

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nje tjeter liber fantastik i David Walliams vjen per lexuesit e vegjel. TANI ËSHTË RADHA E ZHULIT! Njihuni me Nedin, djalin e jashtëzakonshëm me një superfuqi krejt të veçantë. ZHULFUQINË!

Më shumë detaje

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341167

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mirësevini në Ishullin e Lëmishtës!

Në këtë ishull të vogël banon një numër i madh njerëzish të rritur të tmerrshëm. Shkolla, parku, dyqani i lodrave dhe, madje, edhe makineta e akulloreve në këtë ishull drejtohen nga të rritur të shpifur: gjëja që u pëlqen atyre më shumë është t’ua nxijnë jetën fëmijëve.

Personi më i neveritshëm nga të gjithë këta është pronarja e ishullit, teze Greta Kurnacja!

Dikush duhet t’ua tregojë vendin atyre! Po kush mund të jetë aq guximtar?!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
ISBN9789928341167
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë