Legjenda M Shiko më të madhe

Legjenda M

Krenar Zejno ZEN0049

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky roman e vë gishtin tek iluzioni darvinian dhe materializmi marksist, prejardhja e përbashkët e llojeve dhe më tej shndërrimi në një lloj të vetëm njeriu të ri. Autori eksploron prozën e gjatë, duke i dhënë letërsisë bashkëkohore një vepër postmoderniste

16 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe167
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë