Dieta IG Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Dieta IG

Rick Gallop UP0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një paketë këshillash për të rënë në peshë në mënyrë të shëndetshme: pa ndjerë urinë, pa llogaritur kaloritë dhe karbohidratet dhe duke shmangur rrezikun e sëmundjeve të zemrës dhe të trurit

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 90 3

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe276
ISBN978 99943 37 90 3
Titulli origjinalBotimet MAX
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiDiana Ndroqi