Përralla të Andersenit, përralla zanore Shiko më të madhe

Perralla te Andersenit, perralla zanore

Hans Christian Andersen BAO0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në faqet e këtij libri, fëmija do të gjejë përrallat aq të dashura për të. Tani ato mund të lexohen duke u shoqëruar nga tinguj e zëra të mrekullueshëm. Duke shtypur butonat, fëmija dëgjon zërat e personazheve të përrallave, si dhe shumë tinguj të tjerë interesantë.

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022523

1 350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe18
ISBN9789928022523
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiEmine Oktrova