I ri Trilussa m' Tirone Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Trilussa m' Tirone

Maksim Rakipaj JOZ0159

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Trilussa m'Tironë" - nga Carlo Alberto Camillo Mariano Salustri (Trilussa) eshte nje permbledhje fabulash dhe poezish, te perzgjedhura dhe te pershtatura nga dialekti romanesk ne te folmen tironse, nga perkthyesi Maksim Rakipaj

11107 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383549

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe328
ISBN9789928383549
Viti i Botimit2023
VendodhjaDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë