20 vjet ngaterresa ballkanike Shiko më të madhe

20 vjet ngaterresa ballkanike

Edith Durham A-001867

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Edith Durham vjen me një ribotim në shqip të librit “20 vjet ngatërresa ballkanike”, ku pasqyrohet gjendja e këtij rajoni të trazuar dhe në luftë, në fillim të shekullit të XX

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
Fletët310
ISBN9789928192493

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët310
ISBN9789928192493
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiSelaudin Toto