Eja në pushime me Magjistarin Blu 3 Shiko më të madhe

Eja në pushime me Magjistarin Blu 3

Ana Sheldia BDI0292

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër me ushtrime dhe lojëra për klasën e tretë. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

Më shumë detaje

44 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët64
ISBN9789992759909

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Seria e librave Eja në pushime ndihmon të vegjlit të argëtohen kur janë në pushime edhe duke mësuar .

Të dhëna

Lloji i botimitHardcopy
Fletët64
ISBN9789992759909
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë