Eja ne pushime me Magjistarin Blu 4 Shiko më të madhe

Eja ne pushime me Magjistarin Blu 4

Ana Sheldia BDI0293

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër me ushtrime dhe lojëra për klasën e katërt. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

Më shumë detaje

513 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789992759917

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Seria e librave Eja në pushime ndihmon të vegjlit të argëtohen kur janë në pushime edhe duke mësuar .

Të dhëna

Faqe64
ISBN9789992759917
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë