Cmim i reduktuar! Eja ne pushime me Magjistarin Blu 5 Shiko më të madhe

Eja ne pushime me Magjistarin Blu 5

Ana Sheldia BDI0294

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër me ushtrime dhe lojëra për klasën e pestë. Shumë ushtrime dhe lojëra për të mos harruar ato që ke mësuar gjatë vitit.

Më shumë detaje

509 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789994346868

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Seria e librave Eja në pushime ndihmon të vegjlit të argëtohen kur janë në pushime edhe duke mësuar .

Të dhëna

Faqe64
ISBN9789994346868
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë