I ri Prinderit me te keqij ne bote Shiko më të madhe

Prinderit me te keqij ne bote

David Walliams A-007640

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kemi degjuar per femijet me te keqij ne bote, - madje, jeni njohur tashme edhe me mesuesit me te keqij,- por jo per prinderit. Dhe, a e dini se autori me i lexuari i momentit nga lexuesit e vegjel, David Walliams, sjell edhe librin "Prindërit më të këqij në botë". Tani shkrihuni së qeshuri me...

968 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341334

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe312
ISBN9789928341334
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBesnik Rika