Pavioni i kancerozeve Shiko më të madhe

Pavioni i kancerozeve

Aleksandr Solzenicyn FNK0041

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

- Agronom jeni? - Jo, teknik tokash. - Mirë, po... pse banoni atje?

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN979928165237

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pjesë nga libri: Kostogllotovi kroi hundën: - Klima e atjeshme është e mrekullueshme. - Po transport a ka? - Posi jo, makinat venë e vinë rregullisht. - E ç'dua unë atje? Ajo e vështroi me bisht të syrit. Në bisedë e sipër, Kostogllotovit fytyra iu bë edhe më e butë, edhe më simpatike. - Ju, - ai mrroli ballin, si të vriste mendjen se ç'dolli të ngrinte. - Ju s'mund ta dini Zoja se në ç'pike të globit do të jeni e lumtur a fatzezë. E kush mund të thotë se e di këtë gjë për veten e tij? Nga një sëmundje e pashërueshme vdesin njerëzit dhe rrënohet vendi. Shërimi mund të ndodhë vetëm nga ndonjë mrekulli. Mbase në mos njerëzit, por të paktën vendi, mund të shërohet nga sëmundja vdekjeprurëse e frikës?

Të dhëna

Faqe616
ISBN979928165237
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiNikolla Sudar