Ofertat

Të tjera Ka 163 libra.

për faqe
 • Shikim i shpejtë
  2 465 Lekë 2 900 Lekë -15% Në stok

  Interpretimi i kontratës prezantohet pas botimit të Kodit Civil Italian nga avokati i njohur Lisenko Moçka, si një kontribut i rëndësishëm në fushën e së derjtës, pasur parasysh se kjo është ndër veprat e pakta të këtij lloji, të publikuara jo vetëm në vendin tonë, por që prezantohet edhe në vendin e origjinës, në Itali. Vepra përbëhet nga 5 pjesë;...

  2 465 Lekë
  2 900 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  680 Lekë 800 Lekë -15% Në stok

  Një rrëfim për përmbushjen e ëndrrave dhe pushtimin e fatit tënd.

  680 Lekë
  800 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 275 Lekë 1 500 Lekë -15% Në stok

  Nëse je në kërkim të ndryshimit të vetvetes dhe rrugës drejt suksesit, ky libër është një zgjidhje shumë e mençur; Në të jeten këshilla se si të merrni menjëherë nën kontroll fatin tuaj mendor, emocional, fizik dhe financiar! I plotë në të gjitha aspektet e zhvillimit tuaj personal

  1 275 Lekë
  1 500 Lekë -15%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 161 - 163 nga 163 libra