I ri 9 te shkurta Shiko më të madhe

9 te shkurta

Rikard Ljarja A-004333

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Rikard Ljarja shfaqet para lexuesit me kete liber edhe si tregimtar. Ne kete botim sjell refleksione te thella per jeten, me nje bote plot gjalleri dhe drame, e pare ne nje kendveshtrim tejet origjinal, me nje narracion te stilit kinematografik.

300 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Papirus
ISBN9789928454973

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe98
ISBN9789928454973
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë