I ri Pushtimi i Amerikes Shiko më të madhe

Pushtimi i Amerikes

Pëllumb Kulla A-004514

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Permes satires dhe humorit te thelle Pellumb Kulla na sjell nje tufe me tregime te cilat shquhen per thellesi, mprehtesi dhe mjeshtri ne rrefim. Ky eshte vellimi i dyte brenda vitit qe Kulla vjen para lexuesve shqiptare.

503 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994310784

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe168
ISBN9789994310784
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë