I ri Rrefenja nga Amerika Shiko më të madhe

Rrefenja nga Amerika

Pëllumb Kulla A-004513

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pellumb Kulla eshte nje nder mjeshtrat e prozes se shkurter, ku spikat ironia me te gjithe regjistrat e saj. Edhe keto tregime sjellin prurjet me te fundit te tij ne kete zhaner ku sendertohet realiteti i nje emigranti ne Amerike dhe bota me gjithe dilemat, raportet e veshtira te komunikimit te individit dhe pershtatjes me realitete te tjera.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994316922

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe289
ISBN9789994316922
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë