Martesa pasuar nga Vera Shiko më të madhe

Martesa pasuar nga Vera

Albert Kamy BEL0042

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo është një vepër e sjellë në shqip nga Fotaq Andrea që paraqet madhështinë, thellësinë dhe gjenialitetin e tij, po aq bukur sa edhe romani “I huaji”

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789992783419

450 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe200
ISBN9789992783419
RedaktoriMerita Musai
Viti i Botimit2002
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFotaq Andrea