Endërr Shiko më të madhe

Enderr

Arthur Schnitzler PE0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Novela Ëndërr , një eksplorim surreal i përmasave më intime të martesës. Kurioziteti i sinqertë i Fridolinit për seksualitetin e bashkëshortes nuk i kundërvihet dot xhelozisë dhe narcizizmit të tij të plagosur.

301 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 64 9

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe136
ISBN978 9928 175 64 9
Titulli origjinalPegi
V. Bot2015
VendodhjaTirane
PërkthyesiAfrim Koçi