Dhjete gjerat qe uroja te dija Shiko më të madhe

Dhjete gjerat qe uroja te dija

Maria Shriver A-005383

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Maria Shrive, një gazetare e njohur dhe fituese e disa çmimeve, në këtë Libra zbulon parimet që e kanë udhëhequr në jetën e saj si grua në karrierë, nënë dhe bashkëshorte. ?

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789992787023

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Maria Shriver është një nënë e katër fëmijëvë, një gazetare Peadbody dhe fituese e cmimit Emmy. Njëkohësisht është edhe producente. Shiver ka qenë zonja e parë e Kalifornisë në vitet 2003-2010.

Të dhëna

Lloji i botimitHardcopy
Faqe162
ISBN9789992787023
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë