Historia e Skënderbeut – përshtatje për fëmijë Shiko më të madhe

Historia e Skënderbeut – përshtatje për fëmijë

Odhise Grillo BDI0265

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Skënderbeu, heroi kombëtar shqiptar, që luftoi kundër pushtimit osman për pesë shekuj më radhë. Jeta, betejat, fitoret, trimëria dhe zgjuarsia e heroit janë pasqyruar me mjeshtëri në këtë libër.

40 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët96
ISBN978999274734X

300 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët96
ISBN978999274734X
V. Bot2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë