Cmim i reduktuar! Zhozefine Bonaparti Shiko më të madhe

Zhozefine Bonaparti

Sandra Gulland BD0488

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Romani Zhozefinë Bonaparti, është një roman best seller ndërkombëtar bazuar në jetën e Zhozefinë Bonapartit, gruasë së Napoleonit, pjesë e triologjisë së autores Sandra Gulland për jetën e Zhozefinë Bonapartit. Triologjia është përkthyer në 17 gjuhë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789992750235

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Zhozefinë Bonaparti është një vajzë e re që shkëlqen në qendrën e këtij romani të ri, romantik dhe historik të Sandra Gulland: një roman që gërmon në detajet më të fshehta të jetës së Zhozefinë. Romani i pare i triologjisë, Jetët dhe brengat e fshehta të Zhozefinë B. tregon ngritjen e një vajze të re të fisshme europiane që një ditë do të qëndrojë përkrah Napoelonit. Nga brengat e dashurive të humbura deri tek tmerret e revolucionit me shpresën për ditë më të mira, ky është një roman epik intim që çdo lexues i romancave do ta dashurojë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe448
ISBN9789992750235
V. Bot2002
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEvis Cerga
VendodhjeTirane