I ri La bella vita Shiko më të madhe

Vetëm online

La bella vita

Martina Cole BLV0032

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman fenomenal nga mbretëresha e dramës kriminalistike, Martina Cole.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216199

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gangsteri me nam, Kain Morani, e donte Xheni Rajlin siç nuk kishte dashur askënd dhe asgjë tjetër në jetë, sepse ajo nuk ishte një vajzë si gjithë të tjerat, por... kishte një problem: ai nuk ishte një burrë i lirë dhe fjalët e gruas së tij “derisa vdekja të na ndajë”, nuk kishin dalë më kot nga goja e saj.

Kur Kaini dënohet me 25 vjet burg, Xheni vendos ta presë, madje duke e zëvendësuar në drejtimin e bizneseve të tij të paligjshme.

Së bashku, ata do të ëndërrojnë ta jetojnë sërish jetën e bukur që të ofrojnë paratë pa fund nga biznesi i drogës.

Por telashet e tyre nuk kanë të sosur. Xheni dhe Kaini do të marrin mësimin më të rëndë në jetë: NËSE DO TË JETOSH JETËN E BUKUR,DUHET TA PAGUASH SHTRENJTË!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe360
ISBN9789928216199
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEsmeralda Cimboku
RomanMister&Thriller