Mbi kuaj endrrash Shiko më të madhe

Mbi kuaj endrrash

Fatmir R. Gjata TO0153

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me këtë vepër autori shkon e ngrihet në atë majë që dëshmon pjekurinë dhe vetëdijesimin e tij poetik.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët156
ISBN9789928205193

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët156
ISBN9789928205193
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20