Gostivari ne zemren time Shiko më të madhe

Gostivari ne zemren time

Sadulla Zendeli - Daja TO0078

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Si bir Gostivari, Daja e pa të arsyeshme të tregojë përmes kujtesës së tij dhe me shumë vërtetësi historinë e luftërave të popullit të këtij qyteti e të rrethinave e, në tërësi, të shqiptarëve në trojet maqedonase

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët184
ISBN97899928424501

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët184
ISBN97899928424501
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat13x20