I ri Pa kufij botesie Shiko më të madhe

Pa kufij botesie

Dituri Dizdari A-004396

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autorja shprehet: Poezia më ka shënjuar. Faleminderit qiell! Ajo vjen tek unë në njëmijë forma, por ka vetëm një kumt: Vjen krejt tinëz, dicc më ndal frymën në ccast, një lloj gjendje pezull rend mbas fjalës që më zapton me gjithsej, por që ikën sakaq dhe krejt në hitim e ndjek pas.....

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
Fletët112
ISBN9789928034106

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët112
ISBN9789928034106
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë