Jeta, kjo mrekulli pa vlere Shiko më të madhe

Jeta, kjo mrekulli pa vlere

Arben Shehi TO0064

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Arben Shehi, me profesion arkitekt, por që nuk heq dorë kurrë nga letërsia dhe artet, që mbeten pasionet e tij të vazhdueshme. Poezitë e tij janë thellësisht lirike, tamam si një pasqyrë e vogël e vetë poetit

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319541

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe256
ISBN9789994319541
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20.5