I ri Cmim i reduktuar! Nokturn '18 Shiko më të madhe

Nokturn '18

Dhimitraq Dhjaku BAO0495

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Muzikë, sport, ikonë, buzëqeshje...të gjitha të bëra bashkë në Nokturn '18 nga autori. Janë këta gurët kryesorë vendosur në qendër të mozaikut të tij të jetës. Gjatë rrëfimeve ato plotësohen me të tjera imazhe, ndjesi, ngjarje të ngulitura në kujtesë nga rrëfyesi, por dhe të mëvonshme që kalojnë nga këtej dhe përtej oqeanit.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
Fletët139
ISBN9789928258427

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët139
ISBN9789928258427
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë