Cmim i reduktuar! Dritë që vjen nga humnera Shiko më të madhe

Dritë që vjen nga humnera

Drita Çomo BO0235

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ditar dhe poezi, me parathënie nga Ismail Kadare.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
Fletët192

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët192
Titulli origjinalOnufri
V. Bot2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri