Trauma Shiko më të madhe

Trauma

Romario Xhaferri NA0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Vëllimi poetik "Trauma" përmban në vete të gjithë shpirtin e shkrimtarit tonë Romario i cili sic na ka mbushur me ndjenja në librin e tij të parë "Melodi Trishtimi" do e bëjë dhe këtë herë me vargje dhe me të tjera, ndjenja më të pjekura e mbi të gjitha me një profesionalizëm në poezi...

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët158
ISBN978 9928 109 91 0

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët158
ISBN978 9928 109 91 0
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë