Cmim i reduktuar! Manual i drejtimit te mjetit Shiko më të madhe

Manual i drejtimit te mjetit

Demir Osmani, Shkelqim Gruda A-004076

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky eshte nje tekst per te gjithe individet qe duan te marrin nje leje drejtimi te kategorise A1, A2, B1, B dhe BE. Ky botim reflekton te gjitha ndryshimet ligjore qe jane bere ne Republiken e Shqiperise per transportin rrugor dhe drejtimin e mjeteve motorike.

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

AlbPaper
ISBN9789928051028

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe243
ISBN9789928051028
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri