Shpirti i cliruar Shiko më të madhe

Shpirti i cliruar

Michael Singer A-007873

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kush je ti në të vërtetë? Si do të ishte sikur të ishe i lirë nga të gjitha kufizimet dhe të fluturoje përtej kufijve? Çfarë mund të bësh çdo ditë për të gjetur këtë lloj lirie dhe paqeje të brendshme?

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Koliqi
ISBN9789951814102

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Shpirti i Cliruar ofron një përgjigje të thjeshtë dhe thellësisht intuitive për këto pyetje. Qoftë nëse ky është eksplorimi yt i parë i paqes së brendshme, qoftë nëse i ke përkushtuar jetën tënde një udhëtimi të brendshëm, ky libër do ta transtormojë marrëdhënien tënde me veten dhe botën që të rrethon.

"Lexoje me kujdes këtë libër dhe prej tij do të përfiosh më shumë sesa një shikim të rrufeshëm të përjetësisë".

- Deepak Chopra

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe206
ISBN9789951814102
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë