Joseph Murphy

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 4 nga 4 libra
 • Shikim i shpejtë
  700 Lekë Në stok

  Në këtë libër psikologjik - filozofik Joseph Murphy na mëson për ligjet e mendjes, të vetëdijes, për mënyrën e veprimit të saj, për rrugët e shpirtit, zemrës, ndërdijes, për nxitjen kozmike brenda nesh e cila kërkon të shprehet.

  700 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  700 Lekë Në stok

  Edhe pse ekspert i madh autori shfrytëzon terminologji të thjeshtë në definimin e realiteteve të thella në mendimin filozofik të shpirtit dhe ligjmëritë e tij.

  700 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  700 Lekë Nuk është në stok

  Lexoni këtë libër me kujdes, me sinqeritet dhe me dashuri! Bindeni veten se ai mund t'ju ndihmojë! Jam mëse i bindur se do t'jua ndërrojë kahjen e vërtetë të jetës suaj.

  700 Lekë
  Shto në shportë Më shumë
  Nuk është në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 962 Lekë 2 180 Lekë -10% Në stok
  I ri

  Joseph Murphy konsiderohet nje nga studiuesit me te mprehte te mendjes njerezore: Ne dy librat e tij ai ka analizuar boten e nenvetedijes dhe ndikimin qe ka ajo ne jeten tone te perditshme, ne marrjen e vendimeve, ne menyren sesi ndertojme raportin me te tjeret, etj. Per kete arsye, ne kemi mbledhur ne nje set dy prej librave te tij “Mrekullia e dinamikes...

  1 962 Lekë
  2 180 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 4 nga 4 libra