Kodi i Da Vinçit Shiko më të madhe

Kodi i Da Vincit

Dan Brown BD0133

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjatë kohës që është me shërbim në Paris, simbolistit të diplomuar në Harvard, Robert Langdon, i bëjnë një telefonatë urgjente në orët e vona të natës. Brenda në muze kanë vrarë restauruesin e moshuar të Luvrit. Pranë trupit të tij është gjetur një kod i habitshëm.

Më shumë detaje

480 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994333038

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Duke rrëmuar midis atyre gjëegjëzave të çuditshme, Langdoni dhe një deshifruese franceze e talentuar kodesh, Sophie Neveu, shtangen kur zbulojnë gjurmën e çelësave zbërthyes që fshihen në veprat e Da Vinçit - çelësa që duken qartazi për këdo e që megjithatë piktori ka ditur t'i fshehë në mënyrë gjeniale.

Të dhëna

Faqe568
ISBN9789994333038
Titulli origjinalDudaj
Viti i Botimit2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAmik Kasoruho