Set Planetari Clementoni + “Libri i madh I eksperimenteve”

IDE0144

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Planetari me projeksion për ti patur të gjitha yjet në shtëpi dhe “Libri i madh i eksperimenteve” për të mësuar dhe zbavitur njëkohësisht përmes shkencës.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

5 490 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

14 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dhurata ideale për fëmijët inteligjentë.

Planetari me projeksion për ti patur të gjitha yjet në shtëpi dhe “Libri i madh i eksperimenteve” për të mësuar dhe zbavitur njëkohësisht përmes shkencës.

Të gjitha yjet e qiellit tani do ti kesh në shtepinë tënde.

Falë këtij planetari modern që projekton të gjitha kostelacionet në muret dhe tavanin e dhomës, të njohësh astronominë nuk ka qënë kurrë kaq shumë argëtuese dhe e thjeshtë.

Mjafton të rrotulloni sferën qiellore të ndricuar për të zbuluar yjësitë e të dyja hemisferave.

“Libri i madh i eksperimenteve” ka 240 faqe me mbi 200 eksperimente ku do të zbuloni të fshehtat e elementëve, lëvizjes dhe ekuilibrit të trupave. Të fshehtat e kimisë, magnetizmit, elektricitetit e shumë të tjera. (kliko këtu për ta blerë veç librin)